INTERNATIONAL ASSOCIATION OPERATIONAL DEFENCE GROUP

Sraz IAODG TEAM 14.-15.10.2017

V tomto víkendu proběhl sraz IAODG týmu a to přímo v srdci IAODG ACADEMY. Členové a příznivci IAODG kdy přijeli jak domácí tak i z různých světových koutů a to například Anglie, Slovenska z oblasti Londýna, Čadce, Sokolova, Karlových Varů, Zlína, Znojma, Brandýse N/Labem, Liberce a další. Hlavním důvodem těchto setkání je prohloubení rodinné vazby mezi členy týmu a také zdokonalení a technické vyspělosti v oblasti PRO DEFENCE IAODG.

V první části společného setkání proběhla valná hromada české federace profesní sebeobrany (ČFPS), kdy byla zvolena do pozice místopředsedy federace Klára Fesslová a ekonomem federace byl zvolen Adam Kaczko, gratulujeme ke zvolení a přejeme at’ se daří vše jak si přejí členové federace ČFPS.

První den sektání členů byl zaměřen na společné cvičení jak juniorů tak i seniorů a zde je velká výhoda, že systém PRO DEFENCE je opravdu určen všem, kdy každý si z něj odnáší vždy to co potřebuje pro svojí obranu a rozvoj jak fyzického tak i psychického charakteru. V jednoduchosti je síla, ale člověk nesmí zapomínat na to, že hlavní podporou je vždy naše tělo, které by mělo být v harmonickém souladu s naším myšlením. PRO DEFENCE je přizpůsobeno potřebám běžné populace tak, aby bylo co nejefektivnější pro získání komplexních znalostí a to v nejkratší možné době. Jde nám hlavně o jednoduchost – efetívnost – bezpečnost.

U juniorů je nejen všeobecná tělovýchovná průprava s prvky sebeobrany, ale i výchova, kde převládá hlavně stránka týmová a etická, které se průběžně doplňují se stránkou fyzickou a stávají se nerozlučnou trojicí pro vývoj mladého člověka. Trénink a výkon, to je to co v české tělovýchově převažuje, ale chybí v řadě případů ten hlubší podtext, který naleznete právě v IAODG ACADEMY. A první tréninkový den jsme ukončili velkou oslavou narozenin našich tří členů týmu Kláry, Philippe a Jindry, ještě jednou vše nejlepší a hlavně zdraví a sílu.

Po dobu dvou dní se členové IAODG mohly přesvědčit, že základ je v jednoduchosti pohybových dovednostech a motoriky těla. Proto naše srazy, jsou zaměřené na tyto cvičení, kdy si ukazujeme jak naší motoriku můžeme zlepšit a dělat vše proto, aby nás naše tělo poslouchalo jak má.

Většině členům se po ukončení dvoudenního srazu domů vůbec nechtělo a rádi by zůstali a pokračovali v týmovém duchu IAODG.

Jsem na vás hrdý a věřím, že se brzy opět uvidíme.

Stano,

 

Komentáře

Přidat komentář