INTERNATIONAL ASSOCIATION OPERATIONAL DEFENCE GROUP

Prázdninové aktivity

IAODG PRO DEFENCE

 

Bývalý elitní výsadkář cizinecké legie a zakladatel sebeobranného systému Pro Defence „Stan“ Gazdik pořádá již roky letní týdenní kemp pro své žáky. A protože se zaměřuje také čím dál víc na výuku dětí, přidal letos kemp i pro ně. Pravou rukou mu byla instruktorka Klára Fesslová, což ocenili především dětští frekventanti, kteří na jedné straně měli vzorového vojáka a na straně druhé mateřskou náruč, která je ovšem dokázala také pěkně prohnat, když to bylo potřeba. Dospělí i děti dostali to, proč přijeli: partu, dřinu, slaňovaní, překonávání překážek, týmovou práci, střelbu a hlavně spoustu sebeobrany.

Dětského kempu se zúčastnilo i několik otců, ze kterých se velmi rychle stali zapálení příznivci Pro Defence. Z Gazdikovy péče o děti by si zkrátka mohl vzít příklad nejeden zavedený sportovní klub. O dětském kempu dobře vypovídá názor jednoho z přítomných tátů, Jaroslava Stacho: „Například při lezení na skále se každý postavil svému strachu a podle toho také zdolal výšku. Zde  musím poděkovat, protože jsem si zde splnil jeden ze svých snů a lezl po skalách“.

A kemp dospělých zase pěkně shrnul Tomáš Bula: Takto nějak si představuji profesionálně a kvalitně odvedenou práci. Opravdu smekám. Za všechny modřiny a inkasované rány jsem vděčný. Děkuji Stanovi, celému týmu IAODG a také všem zúčastněným za skvělý zážitek a motivaci do budoucích tréninků. Už se těším na další akci.“ O tom, kdy další akce bude, se dozvíte na webu iaodg.cz.

(prs)

Stan Gazdik

Zakladatel IAODG ACADEMY

Komentáře

Přidat komentář