INTERNATIONAL ASSOCIATION OPERATIONAL DEFENCE GROUP

LEADERS IAODG TEAM

SPECIAL TRAINING SCHOOL IAODG

IAODG ACADEMY

LEADERS IAODG

Být respektovaným členem našeho týmu je výsada, kterou si musí každý člen zasloužit poctivostí, ochotou pomáhat druhým a s maximálním úsilím šířit technický a duchovní odkaz IAODG.

FOUNDER GRAND MASTER TEACHER IAODG

STANISLAV GAZDIK

Zakladatel IAODG a PRO DEFENCE systému Stanislav Gazdik, který dosáhl největšího počtu seskoků a patří mezi nejlépe vycvičené IAODG legionáře dnes. Patří mezi odborníky v oboru padákové a výsadkové techniky, přes zbraně, výbušniny, taktický boj, boj z blízka, mentální připravenosti. Prošel jako jeden z prvních padákovým výcvikem a poté se účastnil velkého počtu stáží a kurzů speciálního výcviku francouzských, britských, italských a amerických výsadkových jednotek. Byl vyslán do operací Epervier v Čadu, ONU v Sarajevu, SFOR i IFOR Bosna, Almadain Centrální Afrika, Pelikan Congo, KFOR Kosovo, Vénus Mostar, Dusina Mostar, Melichar-Gaspard-Baltazar Mostaru a mnoha dalších bojových operací, více v jeho knize 15 let v cizinecké legii.

SUPERVISER IAODG

RICARDO GARCIA

PORTUGALSKO

Ricardo je náš dlouholetý přítel a rozvíjí odkaz IAODG v PORTUGALSKU. You never stop!! Foward is the way...and its a honor making part of it! Im far from you but we are connected by something...100% IAODG ACADEMY

LEADER INSTRUCTOR IAODG

KLÁRA FESSLOVÁ

INSTRUCTOR II. PRO DEFENCE SYSTÉM SOKOLOV - KARLOVÉ VARY

A někde tady se začínám měnit i já, i když si to ještě neuvědomuji, začíná můj životní restart. Dny ubíhají rychle, neznám nic jiného než práci, tělocvičnu, tréninky dětí a moje tréninky. Doma sice už se mnou nemluví ani klika od dveří, ale když něco chci, jdu si za tím. Jsem vděčná za to, že jsem členem tak úžasného týmu lidí, troufám si říci rodiny. Jsem hrdá sama na sebe, že jsem to nevzdala. Jsem pyšná na všechny z IAODG pro jejich nasazení, chování, myšlení,.... prostě na všechno. 

INSTRUCTOR IAODG

PAVEL JANOUŠEK

INSTRUCTOR I. PRO DEFENCE SYSTÉM  BRNO

IAODG mě perfektně připravuje na mojí kariéru u ozbrojených složek a dává mi vědomí toho, že v dnešní době jsou lidé, kteří naplňují hodnoty a tradice. Jsem hrdým členem IAODG.

LEADER JUNIOR INSTRUCTOR IAODG

PHILIPPE GAZDIK

JUNIOR INSTRUCTOR II. PRO DEFENCE SYSTÉM  PRAHA

PRO DEFENCE IAODG mi dává radost z pohybu a cítím se i díky němu bezpečněji ve škole. Jsem hrdým členem IAODG.